Piegādes noteikumi

  /  Piegādes noteikumi

Ziedu piegāde Rīgā, Pierīgā un Jūrmalā!

Ziedu veikali ‘’Florinda’’ vienmēr ir gatavi uzņemties rūpes par to, lai Jūsu tuvinieki, draugi vai biznesa partneri tiktu patīkami pārsteigti ar skaistiem, svaigiem ziediem vai ziedu kompozīcijām, kā arī palīdzēsim izrotāt pasākumus ,kurus jūs vēlētos paturēt jauko atmiņu lādītē.

Piegādes noteikumi

Ziedi un dāvanas sasniedz adresātu pasūtījumā norādītajā datumā un pēc apmaksas brīža.

Dažos gadījumos apmaksas sistēmas var kavēt pasūtījuma apmaksas paziņojuma nosūtīšanu klientam. Piegāde tiek īstenota tikai pēc pasūtījuma apmaksas apstiprināšanas.

Ziedu un dāvanu piegādi veicam tajā pašā dienā, ja pasūtītājs ir sazinājies ar mums elektroniski korvet@e-apollo.lv vai zvanot uz telefona numuru +371 26437000 un noskaidrojis, vai tāda iespēja ir dotajā brīdī.

Steidzamos gadījumos var pasūtīt ziedus ar piegādi uz šodienu, bet mēs iesakām Jums parūpēties par to

Ziedus, telpaugus un citas preces piegādājam Rīgā, Pierīgā un Jūrmalā.

Svētkos, kad visā pasaulē cilvēki dāvina ziedus viens otram, kā piemēram, Ziemassvētkos, Svētā Valentīna dienā, Lieldienās, Mātes dienā, 8. martā un citos svētkos mēs saņemam ļoti daudz pasūtījumus, tāpēc piesakiet savus ziedu pušķus jau dažas dienas pirms šiem svētkiem, lai būtu droši, ka tie sasniegs adresātu laikā.

Piegāde svētku dienās (14.februāris, 8.marts, Jaunais gads) tiek īstenota pēc atsevišķa tarifu plāna. Piegādes cena svinamās dienās tiek aprēķināta individuāli pamatojoties uz floristu, kurjeru un ceļa situācijas noslogojuma.

Ja esat ziedu piegādes datumu norādījuši svētdienu vai svētku dienu, tad sūtījums visticamāk sasniegs adresātu pirmajā darba dienā pēc svētkiem.

Piegādes laiks

Pirmdiena – piektdiena: 10.00–20.00
Sestdiena: 10.00–14.00
Svētdiena: BRĪVS

Maksa par ziedu piegādi

Piegādes maksa nav iekļauta preces cenā!

  • Rīga 5 – 10,00 euro;
  • Pierīga 10 – 15,00 euro;
  • Jūrmala 0 euro.

Gadījumā, ja ziedu saņēmējs atsakās pieņemt sūtījumu un neskatoties uz kurjera pūliņiem adresāts nav pierunājams, mēs paturam naudu par šo sūtījumu, jo piegādi uzskatām esam veikuši.

Ziedu Piegādes adrese

Jums jānorāda pilnīgi precīza piegādes adrese un telefona numurs, un cita informācija kas saistīta ar piegādi, ko Jums prasa pie pasūtīšanas. Gadījumā, ja adrese nav pilnīga vai norādīta neprecīzi, pasūtījuma piegāde var kavēties līdz brīdim, kamēr adrese tiks precizēta.

Gadījumā, ja norādītajā adresē neviens nav atrodams, tad ziedu piegādātājs, iespējams, atstās ziedus pie durvīm, un sazināsies ar adresātu, vai arī atstās viņam ziņu par sūtījumu.

Mēs centīsimies darīt visu iespējamo, lai ziedi iespējami ātri nonāktu īstā saņēmēja rokās.

Mēs nevaram garantēt ziedu piegādi uz ļoti specifiskām adresēm: kā, piemēram: armijas kara daļas, kuģi, lidmašīnas, ostas, un citas līdzīgas vietas, kā arī, vietās kurās ir ierobežota piekļuve vai ienākšana (caurlaižu režīma zonās).

Ja vēlaties nosūtīt ziedus uz slimnīcu – lūdzu pārliecinieties, vai saņēmējs tiešām tur vēl atrodas. Neaizmirstiet norādīt nodaļas numuru slimnīcā un palātas numuru. Šai iestādei visbiežāk piegādāsim tikai līdz reģistratūrai, tālāk sūtījumu nogādā slimnīcas personāls.

Ziedu sūtījumi uz bēru vietām prasa īpašu precizitāti, tāpēc pasūtiet tos savlaicīgi.

Piegādei uz viesnīcu obligāti norādiet klienta pilnu vārdu un uzvārdu un istabas numuru. Garantējam piegādi tikai līdz reģistratūrai. Tālāk ziedu sūtījumu nodos viesnīcas personāls.

Standarta piegādes maksa atbilst tikai pilsētās dzīvojošiem adresātiem! Par katru tālāku ārpus pilsētas adresi jāraksta e-mail uz korvet@e-apollo.lv , lai aprēķinātu individuālu piegādes maksu.

Gadījumā, ja ziedu saņēmējs atsakās pieņemt sūtījumu. Tā kā piegādi esam veikuši, mēs paturam naudu par šo sūtījumu un ziedus atstājam tuvākajā iespējamajā vietā.

Ziedu Piegādes datuma maiņa

Sava pasūtījuma datumu var mainīt 2-3 darba dienas jeb 48 stundas pirms piegādes datuma, ja tam ir pamatots iemesls., 8.marts un Līgo mēs saņemam ļoti daudz pasūtījumus, tāpēc, pasūtījumu var atsaukt ne vēlāk kā 7 darba dienas pirms piegādes datuma.